Wina z poludnia

Sklep

O Nas

Kilka słów
O NAS...

Parę Słów

Witamy na stronie      WINA Z POŁUDNIA

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem doskonałych win i napojów spirytusowych, które sprowadzamy z południa Europy, głównie Włoch oraz Austrii. Selekcja wina opiera się na motywie przewodnim firmy – import win z małych rodzinnych winnic, opartych na tradycyjnych metodach produkcji. Stawiamy przede wszystkim na jakość produktów.

 Naszym celem jest przeszukanie południa Europy i zebranie najlepszego portfolio butelkowanych win i napojów spirytusowych dostępnych we wszystkich przedziałach cenowych. Faworyzujemy i wybieramy wina, które wyrażają „poczucie miejsca”. Wina i alkohole wybrane do naszej oferty muszą wykazywać równowagę i finezję oraz wyrażać tożsamość. Nigdy nie zapominamy, że dobre wino pochodzi z wyjątkowych winogron uprawianych w wyjątkowym miejscu, o które dbają utalentowani winiarze. Wina i alkohole w naszym portfolio muszą reprezentować najwyższą jakość pod względem charakteru i produkcji wina. Jesteśmy bardzo proaktywni w poszukiwaniu przede wszystkim jakości. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby to, co smakujemy, trafiło na Wasze stoły, przy czym nie zamykamy się na winach już poznanych i nadal szukamy nowości, które zawładną naszym sercem.

SALON WIN
 
Zapraszamy do naszego lokalu, w którym możesz spróbować oraz kupić sprowadzane przez Nas wina.
Prowadzimy również sprzedaż hurtową.
WINNICE

Poznaj te wszystkie niesamowite miejsca, z którymi jesteśmy związani emocjonalnie. Wybrane wina z tych winnic są do nabycia w naszym sklepie!
KUP WINO

Zapraszamy do naszego sklepu online, tych win nie kupisz w żadnym lokalnym sklepie! Znamy każdą winiarnię, w której zamawiamy Nasze wina…
ODWIEDŹ NAS…
 
…na Facebooku oraz Instagramie.
Masz jakieś pytania? Nie czekaj, skontaktuj się z Nami! 
Szybka dostawa

Darmowe koszty przesyłki przy większych zamówieniach

Najwyższa jakość

win z Południa Europy

Gwarancja zadowolenia

Z jakości Naszych win

Nowe Doświadczenia

Wina, których nie znałeś

Zadowoleni Klienci

Marki Win

Dostępne w Naszym sklepie

Zapisz się do Newslettera

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami naszego wspaniałego świata wina.